Dzień 4

Udało się!
Dzięki uporowi, wytrwałości i sprytowi dotarliśmy na miejsce! A nie było łatwo! Dzięki kadetowi Fryderykowi wiemy, że przeszliśmy aż 16700 kroków!
Odwiedziliśmy dziś zamek w Niedzicy, przepłynęliśmy statkiem z Niedzicy do Czorsztyna, gdzie korzystając z poznanych wiadomości z ostatnich kilku dni samodzielnie rozwiązaliśmy zakodowaną krzyżówkę. Z utęsknieniem czekaliśmy na autobus i oczywiście na obiad 🙂 .
Po obiedzie i mszy świętej udaliśmy się na kino leśne, opowieść o prawdziwej historii Czerwonego Kapturka. A po wszystkim, gdy inni udali się na zasłużony odpoczynek grupa kadetów wyruszyła się na dodatkowe zadanie. Misja zwana „Ubongo” i „Pędzące żółwie”. Radość z możliwości wyruszenia na akcję mówi sama za siebie 🙂 . Co przed nami? Czekamy na kolejny list Namiestnika 🙂 .

Dobranoc 🙂

Galeria 1 z 3

 

Galeria 2 z 3

Galeria 3 z 3

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kolonie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Dzień 4

 1. Mama Olka pisze:

  kazdy dzień po brzegi wypełniony atrakcjami!!! Zasypiacie chyba w 2 sekundy…😄

 2. Dziadek Jurek pisze:

  Tyle kroków przejść niełatwo
  A więc brawo dzielna dziatwo
  Zamek piękny – rejs wspaniały
  Taki będzie tydzień cały!
  A ten sternik co tam pływa
  Chyba Mati się nazywa.

 3. O.Wojciech pisze:

  Pozdrawiam całą Czeredę – tak wiele zadań zakończonych sukcesem zapowiada ciekawe wakacje. Mam nadzieję, że elementy surwiwalu nie przesłonią elementów koleżeństwa i przyjaźni.

 4. Mama Domi K. pisze:

  Atrakcji tyle że sama bym tam z Wami powędrowała , czekam na kolejny dzień co tam będziecie ciekawego porabiać ? Pozdrawiam wszystkich 🙂 🙂 🙂 🙂

 5. Mama Basi i Agi pisze:

  Super wyprawa!!! Wspaniała przygoda!!!
  Ekstra!

Możliwość komentowania jest wyłączona.